Protipožární fasádní stěny - Ocelové EI 15-45Protipožární fasádní stěny

Prosklené fasádní konstrukce JANSEN VISS® TV G30/R30

Profilová skupina VISS TV R30/G30 je určena pro protipožární fasádní pláště třídy EW a EI. Vychází z nepožárního systému VISS TV pro izolované zavěšené fasády. Pohledová šířka konstrukce je 50 mm s různou stavební hloubkou dle statické náročnosti stěn vzhledem k její výšce. Vnější podobu fasádních stěn je možno měnit různým provedením krycích lišt. Nosné vnitřní ocelové profily jsou zcela totožné v obou systémech, což má velmi příznivý vliv na výslednou cenu protipožární fasády. Pohledově se nepožární části fasády a protipožární úseky vůbec neliší a pozorovatel tedy nepozná, že fasádní plášť je v některé části protipožární. Těsnění jsou z nehořlavých materiálů, plastové kotvy a hliníková přítlačná lišta byly nahrazeny nerezovými prvky.


Do fasádních stěn lze vkládat protipožární jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře ze systému JANISOL 2.  V konstrukci lze použít zasklení čirým vrstveným sklem (Pyrobel, Promaglas, Contraflam) nebo plnou výplň.

KOLINEK s.r.o. | výroba a montáž atypických protipožárních i kouřotěsných prosklených i plných stavebních uzávěrů | Blatec 207, Dub nad Moravou, 783 75