Ocelové EW 15-45

Profilová skupina ECONOMY® 50 pro protipožární dveře a stěny s odolností EW je založena na systémových ocelových profilech skupiny ECONOMY 50 pro běžné vnitřní dveře a příčky. Tato plošně spojitá konstrukce upoutává také svými průběžnými drážkami uvnitř i vně konstrukce. Stavební hloubka dveřních rámů i dveřních křídel je pouze 50 mm. Na rozdíl od nepožárních konstrukcí se však sklo ukládá do keramických pásků a veškerá těsnění a kování jsou v nehořlavé úpravě. Dvojité dorazové těsnění je vysoce odolné vůči plamenům.

Systém ECONOMY 50® R30 umožňuje vyrábět jednokřídlé a dvoukřídlé dveře, boční díly, nadsvětlíky a pevné stěny. Všechny typy těchto požárních uzávěrů lze dodat i v kouřotěsném provedení. V konstrukci lze použít zasklení čirým sklem s vnitřním broušeným drátkem (Pilkington, Promadrat), čiré vrstvené sklo (Pyrobelite, Pyrobel, Promaglas, Contraflam) nebo plnou výplň. Vnější vzhled dveří nebo stěn Jansen Economy® je prakticky totožný s konstrukcí Jansen Janisol®.

KOLINEK s.r.o. | výroba a montáž atypických protipožárních i kouřotěsných prosklených i plných stavebních uzávěrů | Blatec 207, Dub nad Moravou, 783 75