Ocelové EI 15-45

Profilová skupina JANISOL® 2 je určena pro protipožární dveře a stěny třídy EI 15-45. Jedná se o systémové ocelové profily s přerušeným tepelným mostem zabraňující prostupu nejen ohně (plamenů) ale i tepla. Tvar profilů vychází z nepožárních izolovaných profilů JANISOL. Vlastní vlisovaný izolátor je však z jiného materiálu a profily navíc obsahují protipožární vložky ve vnitřní dutině. Sklo je u tohoto systému osazováno do pryžových nehořlavých těsnění. Veškerá další příslušenství jako dorazová těsnění, šroubky pro zasklívací lišty a kování jsou v protipožární úpravě. Konstrukce dveří je plošně spojitá s průběžnými drážkami uvnitř i vně konstrukce. Stavební hloubka dveřních rámů i dveřních křídel je 60 mm.

Systém JANISOL® 2 umožňuje vyrábět jednokřídlé a dvoukřídlé dveře včetně bočních dílů a nadsvětlíky a pevné stěny. Všechny typy těchto požárních uzávěrů lze dodat i v kouřotěsném provedení. V konstrukci lze použít zasklení čirým vrstveným sklem (Pyrobel, Promaglas, Contraflam) nebo plnou výplň. Vnější vzhled dveří nebo stěn Jansen Janisol® 2 je prakticky totožný s konstrukcí Jansen Economy®.

KOLINEK s.r.o. | výroba a montáž atypických protipožárních i kouřotěsných prosklených i plných stavebních uzávěrů | Blatec 207, Dub nad Moravou, 783 75