Vnější - S přerušeným tepelným mostem JANSEN JANISOL®

Profilová skupina JANISOL® je určena pro výrobu oken, stěn a dveří prosklených i plných. Jedná se o systémové ocelové profily s přerušeným tepelným mostem, které jsou tvořeny ze dvou ocelových částí spojených vysoce kvalitním izolátorem. Tato profilová skupina je určena zejména pro výrobu vnějších oken, stěn a dveří. Sklo se do rámů osazuje prostřednictvím speciálních distančních pásků s následným přetmelením.

Systém JANISOL® pro okenní konstrukce se stavební hloubkou 60 mm (okenní rám) resp. 64 mm (okenní křídlo) umožňuje zhotovit okna všech typů otevírání - otočná, otočně výklopná, sklopná, jednokřídlá i dvoukřídlá. Všechna okna jsou vybavena středovým těsněním a vnitřním dorazovým těsněním. Systém JANISOL® pro konstrukci dveří a stěn se stavební hloubkou 60mm umožňuje vyrábět plošně spojité jedno i dvoukřídlé dveře s bočními díly a nadsvětlíky s průběžnými drážkami uvnitř i vně konstrukce. Všechna dveřní křídla této konstrukce jsou vybavena dvojitým dorazovým těsněním. Konstrukci JANISOL® lze vyplnit izolačním dvojsklem nebo tepelně izolační plnou výplní. Vnější vzhled dveří nebo stěn konstrukce Jansen Janisol® je totožný s konstrukcí Jansen Economy® a Jansen Janisol® 2.

KOLINEK s.r.o. | výroba a montáž atypických protipožárních i kouřotěsných prosklených i plných stavebních uzávěrů | Blatec 207, Dub nad Moravou, 783 75