VNĚJŠÍ - S přerušeným tepelným mostem - JANSEN JANISOL® Hi

Novinkou v systému profilů s přerušeným tepelným mostem je systém JANISOL HI. Spojuje estetiku a technickou vyzrálost. Inovativní technologie pro nejlepší možné oddělení tepelných mostů garantuje minimální tepelné ztráty. Vyzrálé technické řešení pro okna a dveře staví až dodnes nedosažitelné hodnoty prostupu tepla na standard pro nadčasovou architekturu v kombinaci s nejlepšími tepelnými vlastnostmi. Jde o inovativní ocelový systém, který snižuje dosavadní koeficienty prostupu tepla na polovinu.

JANISOL HI okna

Ocelové okno s optimálním přerušením tepelného mostu. Moderní okno musí splňovat vysoké nároky moderní doby: úspora energie, těsnost vůči dešti i proudění vzduchu, pohodlná úspora, statické požadavky, ale i vysoké estetické nároky. JANISOL HI ocelová okna a pevná prosklení přesvědčují, že díky izolačním můstkům z polyuretanu zesíleného skleněnými vlákny, s nejlepšími tepelnými i statickými vlastnostmi, tyto požadavky splňují. Konstrukce se stavební hloubkou 800 mm rámu a 90 mm okenního křídla dosahují pro pevná zasklení hodnoty Uw až 0,69 W/m2K a pro otvíravá okna hodnoty až 0,8 W/m2K. Díky velmi štíhlým pohledovým šířkám a široké škále povrchových úprav se vysoké požadavky na tepelnou izolaci dají splnit jak funkčně tak esteticky.

JANISOL HI dveře

Dveře s vysokým stupněm izolace snižují úniky energie na minimum. Dveře JANIOSL HI spojují mechanickou stabilitu s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi do jednoho kompaktního celku. Při hloubce profilu 80 mm a díky izolačním můstkům z polyuretanu zesíleného skleněnými vlákny dosahují hodnoty Uw až 1,0 W/m2K. Velmi široký sortiment kování a příslušenství jakož i různé možnosti prahového provedení umožňují přizpůsobení se každé stavební situaci.

KOLINEK s.r.o. | výroba a montáž atypických protipožárních i kouřotěsných prosklených i plných stavebních uzávěrů | Blatec 207, Dub nad Moravou, 783 75